Apartament 2+1+Blk Me Qira, Rruga 5 Maji, 400 Euro/Muaj.

 • € 400/Muaj
Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 2+1+Blk Me Qira, Rruga 5 Maji, 400 Euro/Muaj.
Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 400/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+Blk, 400 Euro.

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa:Rruga 5 Maji, prane Black Stone.

• i mobiluar

• Kati 2

• pallat i ri, me ashensor

• 💶 400 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 100 m² dhe gjendet në katin e 2 të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet i mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 12 Gusht, 2023 në 2:38 pm Përditësuar 3 Tetor, 2023 at 10:49 am
 • ID e pronës: MRE-15384
 • Çmimi: € 400/Muaj
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
+355692040544