Apartament 2+1+Blk me qira, Fresk, 300 EURO

 • € 300/Muaj
Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Qera Rented
Apartament 2+1+Blk me qira, Fresk, 300 EURO
Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 300/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+Blk, Fresk, 300 EURO

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Muhamed Deliu

• i mobiluar

• Kati 3

• pallat i ri

• 💶 300 EURO

 

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 90m² dhe gjendet në katin e 3 të një pallati te ri me ashensor. Ndodhet 1 minute larg nga stacioni i fundit i Porcelanit.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet i mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni. I pajisur me kondicioner ne cdo ambient.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 23 Qershor, 2023 në 8:51 am Përditësuar 27 Korrik, 2023 at 10:33 am
 • ID e pronës: MRE-10921
 • Çmimi: € 300/Muaj
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
MORINA 5
 • MORINA 5
+355692040509