Apartament 2+1+Blk me qira, Komuna e Parisit, 430 euro

 • € 430/Muaj
Rruga Tish Daija, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
Qera Rented

Apartament 2+1+Blk me qira, Komuna e Parisit, 430 euro

Rruga Tish Daija, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • € 430/Muaj

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera apartament 2+1, Komuna e Parisit, 430 euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Tish Daija

• I mobiluar

• Pallat i ri

• Kati 9

💶 430 euro

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 2+1, me një siperfaqe prej 100m2, ne katin e 9 te nje pallati te ri me ashensor.

Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te frekuentuar dhe te kerkuar, me kushte shume te mira.

Organizimi i apartamentit behet ne 2 dhoma gjumi, dhoma ndenjes, ambienti i gatimit, 2 tualete dhe ballkoni.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

MORINA REAL ESTATE

👩🏻 Megina-Real Estate Agent

Detajet

Publikuar më 23 Qershor, 2023 në 8:14 pm Përditësuar 5 Shkurt, 2024 at 1:04 pm
 • ID e pronës: MRE-9445
 • Çmimi: € 430/Muaj
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Tish Daija, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Komuna e Parisit

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509