Apartament 2+1+Blk, Rruga e Kavajes, 450 Euro 

 • € 450
Rruga Babë Rexha, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
Qera Rented

Apartament 2+1+Blk, Rruga e Kavajes, 450 Euro 

Rruga Babë Rexha, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira, Apartament 2+1+Blk, Rruga e Kavajes, 450 Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Babe Rexha

•I mobiluar

• Kati 5

• Pallat ekzistues

• 💶 450 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 82m² dhe gjendet në katin e 5 te nje pallati ekzistues. Apartamenti ofrohet i mobiluar dhe organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimi, ambienti i ngrenies, korridori shpërndarës, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 23 Qershor, 2023 në 7:58 pm Përditësuar 27 Korrik, 2023 at 9:59 am
 • ID e pronës: MRE-9048
 • Çmimi: € 450
 • Sip. e pronës: 79 m²
 • Sip. totale: 82 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Babë Rexha, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Rruga e Kavajes

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509