Apartament 2+1+Blk, Rruga Myslym Shyri, 530 Euro

 • € 530
Rruga Myslym Shyri, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
Qera Rented
Apartament 2+1+Blk, Rruga Myslym Shyri, 530 Euro
Rruga Myslym Shyri, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • € 530

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira, Apartament 2+1+Blk, Rruga Myslym Shyri, 530 Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Myslym Shyri

•I mobiluar

• Kati 3

• Pallat i ri

• 💶 530 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe 80m² dhe gjendet në katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ofrohet i mobiluar dhe organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimi, ambienti i ngrenies, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 23 Qershor, 2023 në 7:58 pm Përditësuar 27 Korrik, 2023 at 9:58 am
 • ID e pronës: MRE-9107
 • Çmimi: € 530
 • Sip. e pronës: 80 m²
 • Sip. totale: 91 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Myslym Shyri, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
MORINA 5
 • MORINA 5
+355692040509