Apartament 2+1+bllk, Me Qera, Bllok, 1200 Euro/Muaj.

 • € 1,200
Rruga Ibrahim Rugova, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 8363, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 2+1+bllk, Me Qera, Bllok, 1200 Euro/Muaj.
Rruga Ibrahim Rugova, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 8363, Albania
 • € 1,200

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare Morina jep me Qera, 2+1+bllk, Bllok, 1200 Euro/Muaj.

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Ibrahim Ruhgova

• Kati 2

• 1200 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Agjencia Imobiliare Morina Jep me qera apartament 2+1  me nje siperfaqe totale prej 95 m². Apartamenti gjendet ne katin e 2 te nje pallati  ne Rrugen  Ibrahim Rrugova, prane librit universitar. Apartamenti ofrohet i mobiluar me te gjitha kushtet dhe eshte i organizuar ne sallonin e ndenjes, ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori dhe tualeti. Apartamenti ka edhe nje verande me siperfaqe 30 m².

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 22 Dhjetor, 2023 në 9:47 am Përditësuar 23 Janar, 2024 at 9:55 am
 • ID e pronës: MRE-23756
 • Çmimi: € 1,200
 • Sip. totale: 98 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Ibrahim Rugova, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 8363, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
+355692040257