Qera, Duplex 2 Kate, Kodra e Diellit 2, 850  euro/muaj

 • € 850
Kodra e Diellit 2, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Duplex 2 Kate, Kodra e Diellit 2, 850  euro/muaj
Kodra e Diellit 2, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 850

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Duplex 2 Kate, Kodra e Diellit 2, 850  euro/muaj

Tipologjia 2 Kate

Adresa: Rezidenca Kodra e Diellit 2
I mobiluar
Pallat i Ri
Cmimi 850 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera Duplex 2 Kate, me një sipërfaqe prej 120m² dhe gjendet në katin e 1 dhe te 2 të një pallati te Ri. Njeri kat kuzhine, soxhorno, nje tualet dite dhe ambient i vogel sherbimi lavatrice dhe tharese.
Kati poshte: dy dhoma gjumi ku te dyja kane krevat dopio, njera nga dhomat me garderobe, nje tualet dhe nje zone e dedikuar me sirtare per organizim.
Elektroshtepiaket te gjitha te reja Gorenje, e pajisur me gjithcka (edhe kuzhina) per te qene komode dhe e jetueshme menjehere.
Dupleksi ndodhet ne zonat me aksesin me te mire tek Rezidenca Kodra e Diellit 2, ne zonat edhe me te qeta dhe elitare, prane Flutres dhe me hyrje komode edhe ne parking

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 3 Janar, 2024 në 2:54 pm Përditësuar 3 Janar, 2024 at 2:57 pm
 • ID e pronës: MRE-24360
 • Çmimi: € 850
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Garazh: 1
 • Madhësia e garazhit: 50
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Kodra e Diellit
 • Kati: 1
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Kodra e Diellit 2, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127