Shitet Shtepi Private 3-Kat Me Oborr, 250.000 Euro Tek American 3

 • € 250,000
Bego Hoxha, Yzberisht, Xhafët (Selita e Vogël), Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet Shtepi Private 3-Kat Me Oborr, 250.000 Euro Tek American 3
Bego Hoxha, Yzberisht, Xhafët (Selita e Vogël), Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • € 250,000

Përshkrimi

Agjensia Morina shet Vile private  3 kateshe, Spitali Amerikan 3, 250,000 euro i padiskutueshem.

-Siperfaqe trualli 197 m2
-Siperfaqe ndertimi:

 • kati 1- 116.5 m2
 • kati 2- 127.5 m2
 • kat 3- 116.5 m2, verande 34 m2

-Adresa: Spitali Amerikan 3, Rr.Bego Hoxha

-Me dokumentacion te rregullt pronesie

-250,000 euro

Informacione rreth prones.

Shitet shtepi private 3 kateshe prane Spitalit Amerikan 3, Tirane. Shtepia ka nje siperfaqe trualli prej 197 m2 dhe siperfaqe ndertimi perkatesisht:

 • 116.5 m2 kati perdhe
 • 127.5 m2 kati i dyte
 • 116.5 m2 kati i trete me verande 36 m2

Ndertesa disponoe dokumentacion te rregullt pronesie. Shtepia shitet e mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme.

Organizimi:

 1. Kati i pare organizohet ne 3 hyrje 1+1
 2. Kati i 2 eshte me shkalle nga jashte, dhe organizohet ne 2 hyrje 1+1
 3. Kati i 3 eshte i organizuar ne nje hyrje 2+1 dhe me verande rreth 36 m2.

Per informacione me te detajuara apo per nje vizite ne prone na kontaktoni.

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 8 Janar, 2024 në 3:47 pm Përditësuar 1 Shkurt, 2024 at 1:58 pm
 • ID e pronës: MRE-24973
 • Çmimi: € 250,000
 • Sip. totale: 197 m²
 • Dhoma gjumi: 7
 • Banjo: 6
 • Lloji i pronës: Vilë
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Bego Hoxha, Yzberisht, Xhafët (Selita e Vogël), Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134