Qira, Restorant dhe Hotel, Rruga e Elbasanit, 3000 Euro/Muaj

 • € 3,000
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qira, Restorant dhe Hotel, Rruga e Elbasanit, 3000 Euro/Muaj

Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • € 3,000

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Restorant dhe Hotel 350 m2, Rruga e Elbasanit, 3000 euro/muaj

• Siperfaqe totale 350m²

• i kompletuar

•Cmimi 3000 euro/muaj

•Adresa: Rruga e Elbasanit

 

✨ Informacione rreth prones.

 

Jepet me qira Restorant dhe Hotel i kompletuar në rrugen e Elbasanit prane thesarit, me një sipërfaqe totale prej 350m2. Jepet e gjithe godina 4  kate.Kati i pare eshte bar dhe restorant dhe ofrohet i kompletuar me kuzhine, tavolina, karrige dhe te gjitha pajisjet e tjera të nevojshme per zhvillimin e aktivitetit. Kati i dyte, i trete, i katert jane te shfrytezueshme per hotel, ku jane ne total 6 dhoma gjumi te kompletuara.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 10 Janar, 2024 në 1:40 pm Përditësuar 10 Janar, 2024 at 1:40 pm
 • ID e pronës: MRE-25322
 • Çmimi: € 3,000
 • Sip. totale: 350 m²
 • Dhoma gjumi: 6
 • Banjo: 6
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
 • Kati: 4
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256