Shitje, Apartament 2+1, Liqeni I Thate, 120000 euro

 • € 120,000
Rruga Hamdi Garunja, Garunjas (Sauk), Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitje, Apartament 2+1, Liqeni I Thate, 120000 euro
Rruga Hamdi Garunja, Garunjas (Sauk), Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 120,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA shet Apartament 2+1, Liqeni I Thate, 120,000 Euro.

 • Tipologjia: 2+1
 • Adresa: Rruga Hamdi Garunja, Pike Referimi: Liqeni i Thate
 • E mobiluar
 • Kati 0
 • Pallat i ri
 • Siperfaqe Bruto 120m2
 • Cmimi i Shitjes 120,000 Euro

 

Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe prej 70 m2 (ndersa me veranden dhe siperfaqet e perbashketa shkon 120m2)² qe gjendet në katin 0 të pallati te ri prane Liqenoit te Thate. Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet nga salloni i ndjenjes, ambienti i gatitmit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe korrisdori. Shitet i mobiluar. Pallati pozicionohet ne nje zone te preferuar ne Tirane dhe ndodhet afer Parkut te Liqenit. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 10 Janar, 2024 në 4:36 pm Përditësuar 10 Janar, 2024 at 4:36 pm
 • ID e pronës: MRE-25385
 • Çmimi: € 120,000
 • Sip. e pronës: 70 m²
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Hamdi Garunja, Garunjas (Sauk), Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Farke

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Morina 06
 • Morina 06
+355692040508