Qera, Magazine , Fresk, 400  euro/muaj

 • € 400
Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Magazine , Fresk, 400  euro/muaj
Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Magazine , Fresk, 400  euro/muaj

Tipologjia 1+1
Adresa: Rruga Muhamed Deliu
Boshe
Kati 1
Pallat i Ri

Cmimi 400/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera Magazine , me një sipërfaqe prej 200m² dhe gjendet në katin e 1 të një pallatite ri. Magazine ka orientim shume te mire, ku mund te perdoret per depo faramaceutike, Pike shumice dhe per ambiente te tjera me Qera.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 12 Janar, 2024 në 11:57 am Përditësuar 12 Janar, 2024 at 11:57 am
 • ID e pronës: MRE-25526
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 200 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Fresku/Linze
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127