Qera, Ambjent Biznesi 2+1+2+Blk,Bulevardi I Ri , 550 Euro/Muaj I DISKUTUESHEM.

 • € 550
Rruga Jordan Misja, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Ambjent Biznesi 2+1+2+Blk,Bulevardi I Ri , 550 Euro/Muaj I DISKUTUESHEM.
Rruga Jordan Misja, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 550

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Ambjent Biznesi 2+1+2+Blk, Bulevardi i Ri 550  euro/muaj

Tipologjia 2+1+Ballkoni
Adresa: Rruga Jordan Misja, Kompleksi Gener 2
BOSH
Kati 7
Pallat i ri
Cmimi 550 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 107m² dhe gjendet në katin e 7 të një pallati te ri . Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet BOSH, dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, 2tualete  dhe ballkoni.Eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 12 Janar, 2024 në 2:32 pm Përditësuar 28 Maj, 2024 at 11:12 am
 • ID e pronës: MRE-25563
 • Çmimi: € 550
 • Sip. totale: 107 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 7
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Jordan Misja, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
+355692040256