Qera, Ambient Biznesi, Rruga Ferit Xhajko, 2.000 euro

 • € 2,000
Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Ambient Biznesi, Rruga Ferit Xhajko, 2.000 euro
Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • € 2,000

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Ambient Biznesi, Rruga Ferit Xhajko, 2.000 euro

• Tipologjia: Ambient biznesi

• Adresa:Rruga Ferit Xhajko, Prane Restorant Durresit

• Kati 3

• 2.000 Euro

✨Informacion mbi pronen:

Jepet me qira ambient biznesi me siperfaqe 240m² i organizuar ne nje hapesire te bollshme.  Ambienti eshte i pershtatshem per zyra dhe eshte i mobiluar me karrige dhe tavolina pune bashkekohore dhe komode. Ambjenti disponon 2 tualete dhe gjendet ne katin e 3 te nje godine.

Për informacione të mëtejshme mos nguroni të na kontaktoni.

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 13 Janar, 2024 në 1:26 pm Përditësuar 13 Shkurt, 2024 at 1:46 pm
 • ID e pronës: MRE-25655
 • Çmimi: € 2,000
 • Sip. totale: 240 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • Qyteti Tirane

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
+355692040544