Apartament 2+1+kuzhine me vete, Bulevardi Zogu I, 350 Euro

 • € 350
Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Rented
Apartament 2+1+kuzhine me vete, Bulevardi Zogu I, 350 Euro
Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira, Apartament 2+1+kuzhine me vete, Bulevardi Zogu I, 350 Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Blv. Zogu I

• I mobiluar

• Kati 4

• Pallat ekzistues

• 💶 350 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 3+1, me një sipërfaqe 100m² dhe gjendet në katin e 4 te nje pallati ekzistues i ndodhur shume prane qendres se Tiranes. Apartamenti ofrohet i mobiluar dhe organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi dhe tualeti.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 23 Qershor, 2023 në 8:11 pm Përditësuar 27 Korrik, 2023 at 9:46 am
 • ID e pronës: MRE-9329
 • Çmimi: € 350
 • Sip. e pronës: 100 m²
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
MORINA 5
 • MORINA 5
+355692040509