Apartament 3+1+Blk me qira, Rruga e Barrikadave, 630 Euro

 • € 630/muaj
Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
Qera Rented
Apartament 3+1+Blk me qira, Rruga e Barrikadave, 630 Euro
Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • € 630/muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira, Apartament 3+1+Blk, Rr. E Barrikadave, 630Euro

 

• Tipologjia: 3+1

• Adresa: rr. Barrikadave

•I mobiluar

• Kati 7

• Pallat i ri

• 💶 630 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 3+1, me një sipërfaqe 140m² dhe gjendet në katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor.

Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje zone teper te preferuar, vetem 5 minuta larg nga qendra e Tiranes.

Ofrohet tërësisht i mobiluar dhe organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 3 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 23 Qershor, 2023 në 8:14 pm Përditësuar 27 Korrik, 2023 at 9:42 am
 • ID e pronës: MRE-9435
 • Çmimi: € 630/muaj
 • Sip. totale: 140 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Taulant Kaca
 • Taulant Kaca
+355692040509