Apartament 3+1+garazh, TV KLANI, 270,000 Euro.

 • € 270,000
Rruga Xhanfize Keko, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Apartament 3+1+garazh, TV KLANI, 270,000 Euro.
Rruga Xhanfize Keko, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 270,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA shet Apartament 3+1+garazh, TV KLANI, 270,000 Euro.
• Tipologjia: 3+1+Blk
• Adresa: Rruga Xhanfize Keko, Pike Referimi: TV KLAN
• I mobiluar
• Kati 3
• Pallat me ashensor
• Me garazhd
• Siperfaqe Bruto 131 m2
• Cmimi I Shitjes 270,000 Euro

Informacione rreth prones:
Shitet apartament 3+1+Blk, me siperfaqe prej 131m² dhe gjendet në katin e 3 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet nga salloni i ndjenjes, ambienti i gatitmit, 3 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni. Shitet i mobiluar teresisht dhe eshte I investuar deri ne detaje. Pallati pozicionohet ne nje zone shume te preferuar ne Tirane dhe ndodhet shume afer Unazes se Vogel, Unazes se Madhe dhe Spitalit Nene Tereza. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Për informacione më të detajuara na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 29 Maj, 2024 në 2:26 pm Përditësuar 29 Maj, 2024 at 3:51 pm
 • ID e pronës: MRE-49539
 • Çmimi: € 270,000
 • Sip. e pronës: 131 m²
 • Sip. totale: 131 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Xhanfize Keko, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
+355692040544