Qera Apartament 2+1, Kodra e Diellit 550 euro

 • € 550
Rruga Kodra e Diellit, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera Apartament 2+1, Kodra e Diellit 550 euro
Rruga Kodra e Diellit, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 550

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1, Kodra e Diellit 550 euro.

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Kodra e Diellit prane Fondacionit Leonora

•I mobiluar

• Kati 3

•550 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 2+1 ne katin e 3  te nje pallati te ri me ashensor me siperfaqe 100 m². Ambienti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, kuzhina, nje tualet dhe 2 ballkone.

Apartamenti jepet i mobiluar. Ne gjendje shume te mire.

Mundesi per parkim.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 29 Maj, 2024 në 1:20 pm Përditësuar 30 Maj, 2024 at 10:59 am
 • ID e pronës: MRE-49518
 • Çmimi: € 550
 • Sip. e pronës: 100 m²
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Kodra e Diellit
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Kodra e Diellit, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Kodra e Diellit

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127