Qera, Apartament 2+1, Xhamllik, 400 Euro/Muaj

 • € 400
Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Xhamllik, 400 Euro/Muaj
Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 400

PĂ«rshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, Xhamllik, 400 Euro/Muaj.

Tipologjia: 2+1

Adresa: Oxhaku

I mobiluar

Kati 5

Pallat i ri

💵 Cmimi 400 euro/muaj

 

 

✨Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartamen 2+1, me një sipërfaqe totale prej 110 m² dhe gjendet në katin e 5 të një pallati te ri. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti eshte i mireadministruar.  Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet totalisht i mobiluar dhe organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

Apartameni lirohet me 5 Qershor.

Për informacione më të detajuara na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 29 Maj, 2024 në 10:41 am Përditësuar 29 Maj, 2024 at 10:41 am
 • ID e pronĂ«s: MRE-49488
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 110 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronĂ«s: Apartament
 • Statusi i pronĂ«s : Qera
 • TĂ« gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 5
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Oxhaku, NjĂ«sia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931