Qera, Shtepi Private 2+1, Sauk, 500 Euro/Muaj

 • € 500
Rruga Selim Brahja, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Shtepi Private 2+1, Sauk, 500 Euro/Muaj
Rruga Selim Brahja, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Shtepi Private 2+1, Sauk, 500  euro/muaj

Tipologjia 2+1
Adresa: Rruga Selim Brahja
I mobiluar
Kati 1
Shtepi Private
Cmimi 500 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera Shtepi Private 2+1, me një sipërfaqe prej 120m² dhe gjendet në katin e pare . Hyrja ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar  dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

Shtepia posedon dhe Parkim

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 29 Maj, 2024 në 10:31 am Përditësuar 29 Maj, 2024 at 10:32 am
 • ID e pronës: MRE-49456
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Sauk/Qendra TEG
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Selim Brahja, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Sauk/Qendra TEG

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
+355692040256