Shitet, Apartament 1+1, Kombinat, 71500 Euro/Muaj

 • € 71,500
Kombinat, Lagjja e Re (Sharrë), Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1028, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet, Apartament 1+1, Kombinat, 71500 Euro/Muaj
Kombinat, Lagjja e Re (Sharrë), Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1028, Albania
 • € 71,500

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA shitet, Apartament 1+1, Kombinat, 71500 Euro/muaj

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa: Kombinat
 • I mobiluar
 • Kati 1
 • Pallat ekzistues
 • Cmimi 71500euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Shitet apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 66m² dhe gjendet në katin e 1 të një pallati ekzistues. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori dhe tualet.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 28 Maj, 2024 në 3:28 pm Përditësuar 6 Qershor, 2024 at 10:51 pm
 • ID e pronës: MRE-49378
 • Çmimi: € 71,500
 • Sip. totale: 64 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Kombinat, Lagjja e Re (Sharrë), Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1028, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Yzberisht/Kombinat/Selite

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erjon Mustafaraj
 • Erjon Mustafaraj
+355694010934