Qera, Apartament 2+1+2wc+blk, Rruga e Elbasanit, 500 Euro/Muaj

 • € 500
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1+2wc+blk, Rruga e Elbasanit, 500 Euro/Muaj
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
 • € 500

PĂ«rshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1+2wc+blk, Rruga e Elbasanit, 500 Euro/Muaj

Tipologjia 2+1+2wc+blk

Adresa: Rruga Tre Vellezerit Kondi prane Rruges se Elbasanit

I mobiluar

Kati 2

đź’µ Cmimi 500 euro/muaj

 

✨Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1+2wc+blk, me një sipërfaqe prej 100m² dhe gjendet në katin e 2  te nje vile private. Hyrja ka organizim shume të mirë, ofrohet e mobiluar me mobilim te ri dhe bashkekohor dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori,2 tualete dhe nje ballkon

Për informacione më të detajuara na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 28 Maj, 2024 në 11:32 am Përditësuar 28 Maj, 2024 at 3:06 pm
 • ID e pronĂ«s: MRE-49305
 • Çmimi: € 500
 • Sip. e pronĂ«s: 100 m²
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronĂ«s: ShtĂ«pi private
 • Statusi i pronĂ«s : Qera
 • TĂ« gjitha zonat: Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Elbasanit, NjĂ«sia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Rruga e Elbasanit/Ambasada USA

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
+355692040544