Apartament Me Qera 3+1+2 Qender 600 euro

 • € 600
Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament Me Qera 3+1+2 Qender 600 euro

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me Qera, Apartament 3+1+2, Qender, 600 Euro

• 3+1 ambjente

• Adresa:Rruga Haxhi Hysen Dalliu

• 5 ambjente

• Adresa: Qender

• Kati 4 me ashensor

• Pallat

• 600 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet Apartament me qera i pershtatshem per familjar , me nje siperfaqe prej 120m²  ne Qender. Ambjenti eshte totalisht i investuar, . Ai organizohet  ne ambiente te ndara, ballkoni dhe 2 tualete.

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 dhe disponon ashensore.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 16 Janar, 2024 në 11:16 am Përditësuar 23 Shkurt, 2024 at 11:25 am
 • ID e pronës: MRE-25930
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri, Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 4
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Pjeserisht e mobiluar
 • Adresa Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
Whatsapp +355694010931