Hyrje Private 1+1 tek Shkolla e Kuqe 350 euro/muaj

 • € 350
Rruga Qemal Stafa, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
Qera Rented

Hyrje Private 1+1 tek Shkolla e Kuqe 350 euro/muaj

Rruga Qemal Stafa, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera hyrje 1+1,Shkolla e Kuqe , 350Euro

 

• Tipologjia 1+1

• Adresa: Rruga Qemal Stafa

• mobilim i ri

• Kati 1

• Vile private

• 💶 350Euro

 

✨ Informacion mbi Pronen:

Jepet me qera apartament 1+1, me nje siperfaqe 53m2 dhe gjendet ne katin e 1te nje vile private. Hyrja eshte me vete, ka organizim shume te mire, eshte e mobiluar me te gjitha pajisjet dhe mobiljet e reja dhe perbehet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, dhoma gjumi dhe tualeti. Jepet per here te pare me qera.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 23 Qershor, 2023 në 8:10 pm Përditësuar 27 Korrik, 2023 at 9:56 am
 • ID e pronës: MRE-9186
 • Çmimi: € 350
 • Sip. e pronës: 50 m²
 • Sip. totale: 53 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament, Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Qemal Stafa, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Shkolla e Kuqe

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509