Jepet apartament 2+1 me qira, Oxhaku, 340 euro

 • € 340/Muaj
Rruga Belul Hatibi, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
Qera Rented
Jepet apartament 2+1 me qira, Oxhaku, 340 euro
Rruga Belul Hatibi, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • € 340/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+Blk, Oxhak, 340 euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Belul Hatibi

• i mobiluar

• Kati 5

• pallat ekzistues

• 💶 340 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 98m² dhe gjendet në katin e 5 të një pallati ekzistues. Apartamenti është i organizuar mirë, i mobiluar tërësisht dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit me vete, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe  ballkoni.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

👩🏻‍💼 Megina-Real Estate

Detajet

Publikuar më 23 Qershor, 2023 në 8:17 pm Përditësuar 27 Korrik, 2023 at 9:38 am
 • ID e pronës: MRE-10308
 • Çmimi: € 340/Muaj
 • Sip. totale: 98 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Belul Hatibi, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • Qyteti Tirane

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Taulant Kaca
 • Taulant Kaca
+355692040509