Jepet apartament 2+1+Blk, Rruga 5 Maji, 500 Euro

 • € 500/Muaj
Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
Qera Rented
Jepet apartament 2+1+Blk, Rruga 5 Maji, 500 Euro
Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • € 500/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+2+Blk, Rruga 5 Maji, 500 euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga 5 Maji, prane Concord

• i mobiluar

• Kati 6

• pallat i ri

• 💶 500 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 94m² dhe gjendet në katin e 6 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti është i organizuar shumë mirë, i mobiluar tërësisht me cdo gjë të re dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit me vete, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni. I pajisur me kondicioner ne cdo ambient.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 23 Qershor, 2023 në 8:51 am Përditësuar 27 Korrik, 2023 at 10:33 am
 • ID e pronës: MRE-10905
 • Çmimi: € 500/Muaj
 • Sip. totale: 94 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Viti i ndërtimit: 2019
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Taulant Kaca
 • Taulant Kaca
+355692040509