Jepet me qira 2+1+Blk, Laprake, 280 euro

 • € 280/Muaj
Rruga Gjergj Legisi, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Qera Rented
Jepet me qira 2+1+Blk, Laprake, 280 euro
Rruga Gjergj Legisi, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 280/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Pjese Vile 2+1+Blk, Laprake, 280 euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Gjergji Legisi

• i mobiluar

• Kati 2

• Vile Private

• 💶 280 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera pjese vile 2+1 i adaptuar, me një sipërfaqe prej 75m² dhe gjendet në katin e 2 të një vile private. Hyrja është e organizuar mirë, e mobiluar tërësisht dhe përbëhet nga 2 dhoma gjumi, salloni i ndenjes, ambienti i gatimit me vete, tualeti dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

👩🏻‍💼 Megina-Real Estate

Detajet

Publikuar më 23 Qershor, 2023 në 8:52 am Përditësuar 27 Korrik, 2023 at 10:31 am
 • ID e pronës: MRE-10594
 • Çmimi: € 280/Muaj
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament, Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Gjergj Legisi, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti Tirane

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
MORINA 5
 • MORINA 5
+355692040509