Apartament 1+1, Me Qera, Astir, 430 Euro/Muaj.

 • € 430
Rruga Teodor Keko, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 1+1, Me Qera, Astir, 430 Euro/Muaj.

Rruga Teodor Keko, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
 • € 430

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira apartament 1+1, Astir, 430 Euro/Muaj.

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Astir, prane OZON

• Kati 4

•Pallat i ri

•Siperfaqe 60m2

💶 430 Euro/Muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 1+1, me siperfaqe 60m² dhe ndodhet në katin e 4 te nje pallati te ri

Apartamenti ka organizim shumë te mire, perbehet nga dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, 1 dhoma gjumi, tualeti me dritare dhe ballkoni.

Vendndodhja e pallatit eshte ne nje zone shume te mire, ndodhet ne astir.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 5 Dhjetor, 2023 në 4:11 pm Përditësuar 10 Janar, 2024 at 12:07 pm
 • ID e pronës: MRE-22254
 • Çmimi: € 430
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 4
 • Adresa Rruga Teodor Keko, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
 • Qyteti Tirane

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Dejvi Hoxha
 • Dejvi Hoxha
Whatsapp +355692040258