JEPET ME QIRA Apartament 2+1+Blk, 21 Dhjetori, 500 Euro

 • € 500
Rruga Ylbere Bylykbashi, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Oferta më e mirë
JEPET ME QIRA Apartament 2+1+Blk, 21 Dhjetori, 500 Euro
Rruga Ylbere Bylykbashi, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira apartament 2+1+Blk, 21 Dhjetori, 500 Euro.

 

• Tipologjia: 2+1+Blk

• Adresa: Rruga Ylbere Bylykbashi

• Kati 3

•Pallat egzistues

•Siperfaqe 65m2

💶 500 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe 65m² dhe ndodhet në katin e 3 te nje pallati egzistues

Apartamenti ka organizim shumë te mire, perbehet nga dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti me dritare dhe ballkoni i mbyllur.

Vendndodhja e pallatit eshte ne nje zone shume te mire, ndodhet prane kryqezimit te 21 dhjetorit

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 21 Nëntor, 2023 në 12:16 pm Përditësuar 14 Dhjetor, 2023 at 11:36 am
 • ID e pronës: MRE-20898
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 65 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Adresa Rruga Ylbere Bylykbashi, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
MORINA 4
 • MORINA 4
+355692040258