Jepet me qira apartament 3+1, Fresk, 350 Euro

 • € 350/Muaj
Rruga Shefqet Kuka, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
Qera Rented
Jepet me qira apartament 3+1, Fresk, 350 Euro
Rruga Shefqet Kuka, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • € 350/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera, Apartament 3+1, Fresku, 350 euro

 

• Tipologjia: 3+1

• Adresa: Instituti Fizikes berthamore

•I mobiluar

• Kati 2

• Pallat i ri me ashensor

• 💶 350 euro

 

✨ Informacion mbi Pronen:

Jepet me qera apartament 3+1, me nje siperfaqe prej 100m2 dhe gjendet ne katin e 1 banim(kati 2 ndertim) te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti jepet teresisht i mobiluar dhe organizohet nga 1 ambient ndenje, 1 ambient gatimi, 3 dhoma gjumi dhe 1 tualet.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

👩🏻‍💼 Megina-Real Estate Agent

Detajet

Publikuar më 23 Qershor, 2023 në 8:16 pm Përditësuar 27 Korrik, 2023 at 9:39 am
 • ID e pronës: MRE-9979
 • Çmimi: € 350/Muaj
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Shefqet Kuka, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
MORINA 5
 • MORINA 5
+355692040509