Jepet Me Qira Pjes Vile 1+1 , 21 Dhjetori , 300 Euro

 • € 300
Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
Qera Oferta më e mirë

Jepet Me Qira Pjes Vile 1+1 , 21 Dhjetori , 300 Euro

Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjenci Morina jep me qira Pjes Vile 1+1,300 euro.

• Tipologjia: 1+1

• Adresa:21 Dhjetori, Ish Fusha e Aviacionit

• Sipërfaqja 70 m²

• Kati 1

💶 300 euro

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira Pjes Vile 1+1 , 70m²  i cili  ndodhet në katin e 1  te në nje vile private. Apartamenti eshte  ne gjendje shume te mire . Organizohet nga sallon ndenje ,ambjent gatimi, 1 banjo dhe dhoma gjumi. Apartamenti jepet me qera i pamobiluar dhe ka  vendparkim.

 

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 29 Janar, 2024 në 10:34 am Përditësuar 20 Shkurt, 2024 at 2:56 pm
 • ID e pronës: MRE-28081
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
Whatsapp +355694010931