pjese vile 1+1+A, prane Kristal Center, 400 Euro

 • € 400
Rruga Rexhep Jella, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
Qera Rented

pjese vile 1+1+A, prane Kristal Center, 400 Euro

Rruga Rexhep Jella, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira, pjese vile 1+1+A, prane Kristal Center, 400 Euro

• Tipologjia: 1+1
• Adresa: Rruga Rexhep Jella
• E mobiluar
• Kati 1
• Vile Private
• 💶 400 Euro

✨ Informacion mbi Pronën:
Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe 70m² dhe gjendet në katin e 1 te nje vile private. Apartamenti ofrohet tërësisht i kompletuar dhe organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit me vete, ambienti i ngrenies, 1 dhome gjumi dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 23 Qershor, 2023 në 8:10 pm Përditësuar 27 Korrik, 2023 at 9:56 am
 • ID e pronës: MRE-9255
 • Çmimi: € 400
 • Sip. e pronës: 65 m²
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament, Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Rexhep Jella, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Kristal Center

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509