pjese vile 1+1+Blk, Laprake, 240 euro

 • € 240
Laprakë, Rruga Dritan Hoxha, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Qera Rented

pjese vile 1+1+Blk, Laprake, 240 euro

Laprakë, Rruga Dritan Hoxha, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 240

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera pjese vile 1+1+Blk, Laprake, 240 euro

• Tipologjia 1+1

• Adresa: Rruga Bruzi

• E mobiluar

• Kati 1

• Shtepi private

• 💶 240 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera pjese vile 1+1, me një sipërfaqe 65m² dhe gjendet në katin e 1 të një shtëpie private në Laprakë. Organizohet ne sallon ndenje, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, tualeti dhe ballkoni. Jepet vetem per familje.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 23 Qershor, 2023 në 8:11 pm Përditësuar 27 Korrik, 2023 at 9:45 am
 • ID e pronës: MRE-9414
 • Çmimi: € 240
 • Sip. totale: 65 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament, Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Laprakë, Rruga Dritan Hoxha, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Laprakë

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509