pjese vile 2+1+kuzhine me vete, Rruga 5 Maji, 450 Euro

 • € 450
Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Rented
pjese vile 2+1+kuzhine me vete, Rruga 5 Maji, 450 Euro
Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira, pjese vile 2+1+kuzhine me vete, Rruga 5 Maji, 450 Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: prane Zgares

• I mobiluar

• Kati 3

• Vile private

• 💶 450 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera pjese vile 2+1, me një sipërfaqe 120m² dhe gjendet në katin e 3 te nje vile private. Hyrja ofrohet e mobiluar dhe organizohet nga salloni i ndenjes, kuzhina me vehte, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Ka dhe kondicioner.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

👩🏻‍💼Megina-Real Estate Agent

Detajet

Publikuar më 23 Qershor, 2023 në 8:11 pm Përditësuar 8 Shtator, 2023 at 10:34 am
 • ID e pronës: MRE-9371
 • Çmimi: € 450
 • Sip. e pronës: 120 m²
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Taulant Kaca
 • Taulant Kaca
+355692040509