Qera, Ambient Biznesi, Qender, 1000euro/muaj

 • € 1,000
Cafe Flora, Paris Square, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Ambient Biznesi, Qender, 1000euro/muaj
Cafe Flora, Paris Square, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 1,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Ambient Biznesi, Qender, 1000euro/muaj

 • Tipologjia Ambient Biznesi
 • Adresa: Rruga e Durresit Pike Referimi: Kafe Flora
 • Bosh
 • Kati 4
 • Cmimi 1000 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera Ambient Biznesi  me një sipërfaqe prej 97m² . Ambienti ka hapsir te bollshme , organizim shume te mire dhe ndodhet ne katin e katert .Eshte e pershtatshme per tipologji te ndryshme biznesi .Apartamenti permban: sistem elektrik pajisje proefesionale me ndricim led total, parket i sapovendosur, hidrosanitare te sapovendosura, kondicioner multisplit per te 3-ja ambientet.
Dyer dhe dritare  dopio xham akustike.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 9 Korrik, 2024 në 10:32 am Përditësuar 9 Korrik, 2024 at 10:32 am
 • ID e pronës: MRE-54997
 • Çmimi: € 1,000
 • Sip. totale: 97 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Durresit/Zogu I Zi
 • Kati: 4
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Kualifikimi i prones: ***
 • Adresa Cafe Flora, Paris Square, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
Whatsapp +355694050127