Qera, Ambjent Biznesi ,Brryli, 800 euro/muaj

 • € 800
Rruga Bardhyl, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Ambjent Biznesi ,Brryli, 800 euro/muaj
Rruga Bardhyl, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 800

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Ambjent Biznesi, Brryli, 800 euro/muaj

 • Tipologjia Ambjent Biznesi
 • Adresa: Rruga Bardhyl Pike Referimi: Brryli
 •  Bosh
 • Kati 1
 • Godine Private
 • Cmimi 800 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambjent biznesi , me një sipërfaqe prej 150m² dhe gjendet në katin e 1 të një godine private . Ambjenti ka organizim shume të mirë, ofrohet bosh I pa mobiluar, mund te perdoret per tipologji te ndryshme biznesi.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 6 Korrik, 2024 në 10:46 am Përditësuar 6 Korrik, 2024 at 1:53 pm
 • ID e pronës: MRE-54627
 • Çmimi: € 800
 • Sip. e pronës: 150 m²
 • Sip. totale: 150 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Brryli/Rruga Bardhyl
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Bardhyl, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Brryli/Rruga Bardhyl

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
Whatsapp +355694050121