Qera , Ambinet Biznesi ,1+1, Rruga e Kavajes, 700 Euro

 • € 700
Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera , Ambinet Biznesi ,1+1, Rruga e Kavajes, 700 Euro
Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 700

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera Ambient Biznesi, 1+1, Qender, 700 Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Kisha Katolike, Qender

•Bosh

• Kati 2

•700 euro Neto

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi me një sipërfaqe totale prej 50m² dhe gjendet në katin 2 te nje pallati te ri me ashensor prane kishes katolike,Rruga e Kavajes.

Ambienti jepet i investuar totalisht dhe Bosh. Mund te perdoret per tipologji te ndryshme biznesi si: zyra noterie, agjensi udhetimi/imobiliare, qender estetike, qender kursesh etj.

Për informacione më të detajuara na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 13 Mars, 2024 në 12:03 pm Përditësuar 13 Mars, 2024 at 12:03 pm
 • ID e pronës: MRE-34980
 • Çmimi: € 700
 • Sip. totale: 50 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
+355692040521