Qera, Pjes Vile, 1+1, RR. MIHAL GRAMENO, 250 Euro

 • € 250
Rruga Mihal Grameno, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Pjes Vile, 1+1, RR. MIHAL GRAMENO, 250 Euro
Rruga Mihal Grameno, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 250

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera pjese Vile 1+1,RR. MIHAL GRAMENO , 250 Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: RR. MIHAL GRAMENO

• e mobiluar

• Vile private

• Kati 2

•  250 Euro /muaj

 

Jepet e qera apartament 1+1 me siperfaqe 70 m² ne katin e dyte te nje vile private.Apartamenti jepet i mobiluar dhe organizohet nga ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, dhoma gjumit, 1 tualet, oborr. Vendparkim i perfshire.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni :

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 13 Mars, 2024 në 12:31 pm Përditësuar 15 Mars, 2024 at 12:59 pm
 • ID e pronës: MRE-35008
 • Çmimi: € 250
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Mihal Grameno, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931