Qera, Apartament 1+1, Kinostudio, 400 Euro/Muaj

 • € 400
Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Kinostudio, 400 Euro/Muaj
Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, Kinostudio, 400 Euro/muaj

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa: Ministria e Kultures Pike Referimi: Rajoni i Polices Rrugore
 • I mobiluar
 • Kati 1
 • Vile Private
 • Cmimi 400 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje private 1+1, me një sipërfaqe prej 70m² dhe gjendet në katin e 1 të një shtepie private. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I sapo mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori dhe tualet.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 27 Prill, 2024 në 1:41 pm Përditësuar 27 Prill, 2024 at 2:00 pm
 • ID e pronës: MRE-44139
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erjon Mustafaraj
 • Erjon Mustafaraj
+355694010934