Shitje, Apartament 2+ 1, Rruga Ferit Xhajko, prane Restorant Durresi, 93,000 Euro

 • € 93,000
Rruga Ferit Xhajko, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitje, Apartament 2+ 1, Rruga Ferit Xhajko, prane Restorant Durresi, 93,000 Euro
Rruga Ferit Xhajko, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • € 93,000

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA shet Apartament 2+ 1, Rruga Ferit Xhajko, prane Restorant Durresi, 93,000 Euro.

Tipologjia: 2 1

Adresa: Rruga Ferit Xhajko, prane Restorant Durresi

I mobiluar

Kati 1

Pallat

Sipërfaqe 65.7 m²

Cmimi I Shitjes 93,000 Euro

Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2 1, me siperfaqe prej 65.7 m² dhe gjendet në katin e 1 të një pallati. Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet nga salloni i ndjenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni. Shitet i mobiluar.

Për informacione më të detajuara na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 27 Prill, 2024 në 6:52 pm Përditësuar 27 Prill, 2024 at 6:55 pm
 • ID e pronës: MRE-44176
 • Çmimi: € 93,000
 • Sip. totale: 65.7 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Ferit Xhajko, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kamela Borri
 • Kamela Borri
+355694010932