Qera, Apartament 2+1, Rruga Oso Kuka, prane Vilave Amerikane, 350 euro/muaj

 • € 350
Rruga Oso Kuka, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Rruga Oso Kuka, prane Vilave Amerikane, 350 euro/muaj
Rruga Oso Kuka, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, Rruga Oso Kuka, prane Vilave Amerikane, 350 euro/muaj

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Rruga Oso Kuka   Prane Vilave Amerikane
 • I mobiluar
 • Kati 1
 • Vile Private
 • Cmimi 350 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje private 2+1,  me siperfaqe 90 m2 qe gjendet në katin e 1 të një vile private. Hyrja ka organizim të mirë dhe siperfaqe te  bollshme, ofrohet e mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori dhe tualeti. Hyrja lirohet ne daten 2 Maj.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 27 Prill, 2024 në 7:26 pm Përditësuar 27 Prill, 2024 at 7:26 pm
 • ID e pronës: MRE-44191
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Oso Kuka, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kamela Borri
 • Kamela Borri
+355694010932