Qera, Apartament 2+1, te kryqezimi i shkolles se bashkuar,  350 euro/muaj

 • € 350
Rruga Vangjel Capo, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 2423, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, te kryqezimi i shkolles se bashkuar,  350 euro/muaj
Rruga Vangjel Capo, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 2423, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, te kryqezimi i shkolles se bashkuar,  350 euro/muaj.

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Rruga Vangjel Capo, te Kryqezimi i Shkolles se Bashkuar
 • Pallat ekzistues
 • Kati 4
 • I mobiluar
 • Cmimi 350 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me apartament private 2+1, me një sipërfaqe prej 100 m² ne katin e4 te nje pallati . Hyrja ka organizim të mirë dhe siperfaqe te  bollshme, ofrohet e mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori dhe tualeti.

Detajet

Publikuar më 10 Maj, 2024 në 6:38 pm Përditësuar 15 Maj, 2024 at 12:36 pm
 • ID e pronës: MRE-46747
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 4
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Vangjel Capo, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 2423, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kamela Borri
 • Kamela Borri
+355694010932