Qera, Apartament 3+1, Rruga Babe Rexha, 450 Euro/muaji

 • € 450
Rruga Babë Rexha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 3+1, Rruga Babe Rexha, 450 Euro/muaji
Rruga Babë Rexha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me qera Apartament 3+1, Rruga Babe Rexha, 450 Euro/muaji.

 • Tipologjia: 3+1
 • Adresa: Rruga Babe Rexha
 • Bosh
 • Kati 3
 • Vile Private
 • Siperfaqe 110 m2

 

Informacione rreth prones:

Jepet me qera apartament 3+1 , me siperfaqe prej 110 m² qe gjendet në katin e 3 të një vile private 3 kateshe. Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet nga salloni i ndjenjes, ambienti i gatimit, 3 dhoma gjumi, 1 tualet. Jepet i pa mobiluar.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 10 Maj, 2024 në 4:53 pm Përditësuar 15 Maj, 2024 at 5:48 pm
 • ID e pronës: MRE-46728
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 110 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 3
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Babë Rexha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona 21 Dhjetori/Rruga Kavajes

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kamela Borri
 • Kamela Borri
+355694010932