Qera, Apartament 3+1, Rruga Don Bosko, 700 euro/muaj

 • € 700
Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 3+1, Rruga Don Bosko, 700 euro/muaj
Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 700

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me qera Apartament 3+1, Don Bosko, 700 Euro/muaji

 • Tipologjia: 3+1
 • Adresa: Rruga Don Bosko, Pike Referimi: Vizion Plus
 • I mobiluar
 • Kati 1
 • Vile Private
 • Siperfaqe 136 m2

 

Informacione rreth prones:

Jepet me qera apartament 3+1 , me siperfaqe prej 136 m² qe gjendet në katin e 1 të një vile private. Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet nga salloni i ndjenjes, ambienti i gatitmit, 3 dhoma gjumi, tualeti dhe korridori.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 10 Maj, 2024 në 2:35 pm Përditësuar 10 Maj, 2024 at 2:35 pm
 • ID e pronës: MRE-46715
 • Çmimi: € 700
 • Sip. e pronës: 136 m²
 • Sip. totale: 140 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Don Bosko
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
+355692040508