Qera, Garsoniere Fresk, 250 euro/muaj

 • € 250
Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Garsoniere Fresk, 250 euro/muaj
Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 250

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA jep me Qera, Garsoniere, Fresk, 250 Euro/muaj *Pa banuar me pare

 • Tipologjia Garsoniere
 • Adresa: Fresk Pike Referimi: Market Anna
 • I mobiluar
 • Kati 3
 • Vile Private
 • Cmimi 250 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje private garsoniere, me një sipërfaqe prej 45m² dhe gjendet në katin e 3 të një shtepie private. Hyrja ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori dhe tualet. ka te perfshiere post parkimi.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 28 Prill, 2024 në 10:28 am Përditësuar 6 Maj, 2024 at 10:59 am
 • ID e pronës: MRE-44198
 • Çmimi: € 250
 • Sip. totale: 45 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Garsoniere
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Fresku/Linze
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Fresku/Linze

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kërko
Cmimi Nga
Erjon Mustafaraj
 • Erjon Mustafaraj
+355694010934