Qera, Garsoniere, Brryli, 400 euro/muaj

 • € 400
Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Garsoniere, Brryli, 400 euro/muaj
Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA jep me Qera, Garsoniere, Brryli, 400 Euro/muaj

 • Tipologjia Garsoniere
 • Adresa: Brryli Pike Referimi: Ish Ministria e Shendetsis
 • I mobiluar
 • Kati 4
 • Pallat ekzistues
 • Cmimi 400 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament garsoniere, me një sipërfaqe prej 40m² dhe gjendet në katin e 4 të një pallati ekzistues. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, dhome gjumi dhe tualet. *JEPET DHE PER AIRBNB

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 30 Prill, 2024 në 9:12 am Përditësuar 13 Maj, 2024 at 4:37 pm
 • ID e pronës: MRE-44659
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 40 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Garsoniere
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Brryli/Rruga Bardhyl
 • Kati: 4
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Brryli/Rruga Bardhyl

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erjon Mustafaraj
 • Erjon Mustafaraj
+355694010934