Shitet, Apartament 3+1+2+Garazhd, Rruga e Kavajes, 286.000 Euro

 • € 286,000
Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet, Apartament 3+1+2+Garazhd, Rruga e Kavajes, 286.000 Euro
Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
 • € 286,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet Apartament 3+1+2+Garazhd,  Rruga e Kavajes, 286.000 Euro

• Tipologjia: 3+1

• Adresa: Rruga e Kavajes

• E mobiluar

• Kati 6 ( jo i fundit)

• Pallat i ri

• 💶 286.000 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Shitet apartament 3+1+2, me një sipërfaqe prej 140m² dhe gjendet në katin 6 të një pallati te ri.

Apartamenti përbëhet nga salloni i ndenjes i vecuar nga  ambienti i gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon, dhe jepet totalisht i mobiluar me mobilim bashkekohor. Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire me te gjitha facilitete afer. I investuar totalisht.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 29 Prill, 2024 në 3:55 pm Përditësuar 29 Prill, 2024 at 5:11 pm
 • ID e pronës: MRE-44579
 • Çmimi: € 286,000
 • Sip. totale: 140 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 6
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona 21 Dhjetori/Rruga Kavajes

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134