Qera, garsoniere, Rruga Sadik Petrela, te rreth rrotullimi te ish Poligrafiku,  200 Eur /muaj.

 • € 200
Rruga Sadik Petrela, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, garsoniere, Rruga Sadik Petrela, te rreth rrotullimi te ish Poligrafiku,  200 Eur /muaj.
Rruga Sadik Petrela, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 200

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, garsoniere, Rruga Sadik Petrela, te rreth rrotullimi te ish Poligrafiku,  200 Eur /muaj.

 • Tipologjia garsoniere
 • Adresa: Rruga Sadik Petrela ( 100 m mbi rrethrrotullimin e ri te ish Poligrafiku)
 • E mobiluar
 • Kati 1
 • Vile Private
 • Cmimi 220 Eur/muaj

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera garsoniere, me një sipërfaqe prej 35 m² qe gjendet në katin e 1, të një shtepie private. Garsoniera eshte e mobiluar dhe me te gjitha pajisjet e nevojshme elektroshtepiake dhe eshte e pajisur me panel diellor.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 17 Prill, 2024 në 6:06 pm Përditësuar 17 Prill, 2024 at 6:07 pm
 • ID e pronës: MRE-40363
 • Çmimi: € 200
 • Sip. totale: 35 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Garsoniere
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Sadik Petrela, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Ali Demi/Tregu Elektrik

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kamela Borri
 • Kamela Borri
+355694010932