Qera, garsoniere, Allias, 22000 leke/muaj

 • € 220
Rruga Ramë Sadria, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, garsoniere, Allias, 22000 leke/muaj
Rruga Ramë Sadria, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • € 220

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, garsoniere, Allias, 22000 leke/muaj

 • Tipologjia garsoniere
 • Adresa: Rruga Rame Sadrija Pike Referimi: Allias, Fabrika e kepuceve
 • E mobiluar
 • Kati 1
 • Vile Private
 • Cmimi 22000 leke/muaj

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera garsoniere, me një sipërfaqe prej 22m² qe gjendet në katin e 1, nga prapa, të një shtepie private trekateshe.  Garsoniera eshte e mobiluar dhe me te gjitha pajisjet e nevojshme elektroshtepiake.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

           

Detajet

Publikuar më 6 Mars, 2024 në 2:03 pm Përditësuar 6 Mars, 2024 at 2:29 pm
 • ID e pronës: MRE-33983
 • Çmimi: € 220
 • Sip. e pronës: 22 m²
 • Sip. totale: 25 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Garsoniere
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Ramë Sadria, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
+355692040508