Shitet Apartament 2+1, Bllok, 290,000 Euro

 • € 290,000
Rruga Sami Frashëri, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet Apartament 2+1, Bllok, 290,000 Euro
Rruga Sami Frashëri, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • € 290,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet Apartament 2+1,Bllok, 290.000€

 

• Tipologjia: 2+1+blk

• Adresa: Rruga Sami Frasheri

• Kati 4 banim

• Pallat i ri me ashensor

• Siperfaqe 100m²

💶 290,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe bruto 100m² dhe siperfaqe neto 90m², ndodhet në katin e 4 të një pallati te ri me ashensor, i pocizionuar ne nje nga zonat me te mira te Tiranes , Bllok (shume afer Liqenit Artificial).

Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet nga korridori shperndares, salloni ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Orinetimi i apartamentit eshte Lindje – Jug.

Eshte totalisht i investuar, i shtruar me parket dhe i pajisur me kondicioner ne cdo ambient.

Eshte i pozicionuar ne nje zone te mire me te gjitha facilitetet e nevojshme afer.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 6 Mars, 2024 në 7:23 pm Përditësuar 6 Mars, 2024 at 7:23 pm
 • ID e pronës: MRE-34030
 • Çmimi: € 290,000
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
 • Kati: 4
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Sami Frashëri, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
+355692040521