Apartament 2+1+2+2Blk Me Qira, Bllok, 1000 Euro

 • € 1,000
Free Ukraine Street, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 2+1+2+2Blk Me Qira, Bllok, 1000 Euro
Free Ukraine Street, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • € 1,000

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+2Blk Me Qira, Bllok, 1000 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Sky Tower, Bllok

• i mobiluar

• Kati 10

• Pallat i ri

• 💶 1000 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe 110m² dhe gjendet në katin e 10 te nje pallati te ri me ashensor te Sky Tower, Bllok.

Apartamenti ofrohet i mobiluar tërësisht dhe organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi,2 tualete dhe 2 ballkone. Ndodhet ne nje zone mjaft te kerkuar per banim dhe ka afer te gjitha facilitete e nevojshme afer. Jepet per here te pare me qira.

Cmimi : 1000 Euro

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 7 Mars, 2024 në 10:15 am Përditësuar 7 Mars, 2024 at 10:15 am
 • ID e pronës: MRE-34040
 • Çmimi: € 1,000
 • Sip. totale: 110 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
 • Kati: 10
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Free Ukraine Street, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhulio Bregu
 • Xhulio Bregu
+355692040518